esteticspot  Medycyna Estetyczna - Estetic Spot

+48 690 425 659  lub +48 690 450 410

kontakt@esteticspot.pl

Abrahama 18, 61-615 Poznań

mail esteticspot
telefon esteticspot
adres esteticspot

NIP: 972 13 25 659

ESTETIC SPOT Sp. z o.o. 

KRS: 0000960740

Bezpłatny parking pod Kliniką 

ESTETIC Spot Sp. zo.o. wszelkie prawa zastrzeżone.

Medycyna Estetyczna - Estetic Spot

kontakt@esteticspot.pl

Klinika Medycyny Estetycznej

tel: +48 690 425 659

facebook instagram
estetic instagram

 

Rytuał nawilżająco - liftingujący na bazie alg to zabieg dla skóry suchej, dojrzałej, wymagającej ujędrnienia z wykorzystaniem naturalnych wodorostów Laminaria Digitata. Liście Laminarii po namoczeniu w gorącej wodzie uwalniają luksusowe żele alginianu, które działają leczniczo i odmładzajaco, w tym poprawiają produkcję kolagenu w skórze aż o 200%.Podczas zabiegu wykonany jest peeling, masaż liftingujący na olejkach algowych, maska z liści wodorostów oraz aplikacja serii kosmetyków zawierających drogocenne minerały i witaminy. Rytuał nawilżająco - liftingujący wykonywany przez profesjonalną  Kosmetyczkę w EsteticSpot to czysta przyjemność, a efekt zabiegowy to rozświetlenie, głębokie nawilżenie, wygładzenie i napięcie skóry.

Rytuał oczyszczająco - detoksykujący  na bazie alg to zabieg dla skóry problematycznej, tłustej i mieszanej, skłonnej do trądziku z wykorzystaniem irlandzkich wodorostów Laminaria Digitata oraz Fucus Serratus.Wodorosty morskie to najpotężniejsze przeciwutleniacze roślinne- które mają naturalne właściwości przeciwstarzeniowe. Dodatkowo poprawiają gęstość skóry, stymulują odnowę uszkodzonych komórek. W kosmetykach Seaweed zawarta jest naturalna glinka zielona, glinka biała i olejki eteryczne które doskonale oczyszczają skórę i pochłaniają nadmiar sebum. Rytuał oczyszczająco - detoksykujący przywraca skórze równowagę hydrolipidową, poprawia napięcie i elastyczność, a dodatkowo stanowi przyjemny zabieg, który pozwala na chwilę relaksu i ukojenia.

Efekty zabiegowy :

  • Zabiegi przywracają równowagę w procesach odnowy włókien kolagenowych i elastyny. Skóra staje się jedwabiście wygładzona i napięta, zminimalizowane są drobne zmarszczki. Cera jest rozświetlona, promienna, głęboko nawilżona. Już po jednym zabiegu ekspresowy efekt liftingu.

  • Wyjątkowa kompozycja organicznych, ręcznie zbieranych irlandzkich wodorostów Laminaria Digitata oraz Fucus Serratus, dostarczy Twojej skórze mnóstwo drogocennych minerałów i składników odżywczych.

  • Naturalna glinka zielona, glinka biała i olejki eteryczne doskonale oczyszczają skórę i pochłaniają nadmiar sebum. Seaweed Perfect Skin posiada właściwości głęboko detoksykujące, antybakteryjne i ujędrniające. Działa leczniczo na skórę problematyczną, trądzikową,   ze skłonnością do zaskórników.

  • Składniki aktywne: algi, kwas hialuronowy 1,5%, glinka zielona, glinka biała i naturalne olejki eteryczne przywracają skórze równowagę hydrolipidową, intensywnie nawilżają, poprawiają jej napięcie, elastyczność oraz wspomagają produkcję kolagenu, działając przeciwzmarszczkowo.

 

 

 

 

 

 

Częstotliwość  zabiegu :

Regularne wykonywanie serii zabiegów (najlepiej raz w tygodniu) daje wspaniałe efekty pielęgnacyjne w walce                  z trądzikiem oraz trwale poprawia kondycję skóry.

 

kosmetyczne oczyszczanie twarzy  algi norweskie
młoda skóra odmładzanie kosmetykami

Od 300.00 zł

65 min

        Kosmetyczka

      Rytuały na bazie alg

Od 280.00 zł

70 min

        Kosmetyczka

 

Algi w kosmetyce wykorzystywane są od wieków. Lekarze i kosmetolodzy szukając związków bogatych w witaminy i mikroelementy, wspomagających funkcjonowanie organizmu i jednocześnie mogących poprawić wygląd naszej skóry, sięgnęli do głębin morskich. W morzu żyje, bowiem ponad 500 tysięcy gatunków roślin i zwierząt. Jednym z cenniejszych darów morza okazały się algi, a właściwie – używając prawidłowej nazwy botanicznej – glony.

Poznaj cennik i rezerwuj wizytę

Rytuał na bazie alg -esteticspot
algi norweskie zabieg kosmetyczny
kosmetyki na bazie alg norweskich esteticspot