+48 690 425 659  lub +48 690 450 410

kontakt@esteticspot.pl

Abrahama 18, 61-615 Poznań

NIP: 972 13 25 659

ESTETIC SPOT Sp. z o.o. 

Bezpłatny parking pod Kliniką 

KRS: 0000960740

ESTETIC Spot Sp. zo.o. wszelkie prawa zastrzeżone.

Krem i serum odmładzanie witamina c i kwas hialuronowy
Profesjonalna klinika medycyny estetycznej zabiegi odmładzające na twarz i ciało wykonywane przez lekarz kosmetolog w Dr. Katarzynę Chmielewską. Kosmetyki przeciwstarzeniowe z silnym oksydantem witaminą C i kwasem hialuronowym

kontakt@esteticspot.pl

Klinika Medycyny Estetycznej

tel: +48 690 425 659

Rytuał nawilżająco - liftingujący na bazie alg

 

Rytuał zabiegowy dla skóry suchej, dojrzałej, wymagającej ujędrnienia z wykorzystaniem naturalnych wodorostów Laminaria Digitata. Liście Laminarii po namoczeniu w gorącej wodzie uwalniają luksusowe żele alginianu, które działają leczniczo i odmładzajaco, w tym poprawiają produkcję kolagenu w skórze aż o 200%.Podczas zabiegu wykonany jest peeling, masaż liftingujący na olejkach algowych, maska z liści wodorostów oraz aplikacja serii kosmetyków zawierających drogocenne minerały i witaminy. Rytuał nawilżająco - liftingujący to czysta przyjemność, a efekt zabiegowy to rozświetlenie, głębokie nawilżenie, wygładzenie i napięcie skóry.

Rytuał oczyszczająco - detoksykujący na bazie alg

 

Rytuał zabiegowy dla skóry problematycznej, tłustej i mieszanej, skłonnej do trądziku z wykorzystaniem irlandzkich wodorostów Laminaria Digitata oraz Fucus Serratus.Wodorosty morskie to najpotężniejsze przeciwutleniacze roślinne- które mają naturalne właściwości przeciwstarzeniowe. Dodatkowo poprawiają gęstość skóry, stymulują odnowę uszkodzonych komórek. W kosmetykach Seaweed zawarta jest naturalna glinka zielona, glinka biała i olejki eteryczne które doskonale oczyszczają skórę i pochłaniają nadmiar sebum. Rytuał oczyszczająco - detoksykujący przywraca skórze równowagę hydrolipidową, poprawia napięcie i elastyczność, a dodatkowo stanowi przyjemny zabieg, który pozwala na chwilę relaksu i ukojenia.