+48 690 425 659  lub +48 690 450 410

kontakt@esteticspot.pl

Abrahama 18, 61-615 Poznań

NIP: 972 13 25 659

ESTETIC SPOT Sp. z o.o. 

Bezpłatny parking pod Kliniką 

KRS: 0000960740

ESTETIC Spot Sp. zo.o. wszelkie prawa zastrzeżone.

Krem i serum odmładzanie witamina c i kwas hialuronowy
Profesjonalna klinika medycyny estetycznej zabiegi odmładzające na twarz i ciało wykonywane przez lekarz kosmetolog w Dr. Katarzynę Chmielewską. Kosmetyki przeciwstarzeniowe z silnym oksydantem witaminą C i kwasem hialuronowym

kontakt@esteticspot.pl

Klinika Medycyny Estetycznej

tel: +48 690 425 659

Skanery żył VEIN FINDER - DETEKTORY NACZYŃ ŻYLNYCH  to bezpieczne, bezinwazyjne, przenośne i podręczne urządzenia do iluminacji naczyń krwionośnych, które umożliwiają zlokalizowanie żył powierzchniowych. Bezdotykowe skanery naczyniowe są stosowane do uwidaczniania siatki podskórnych naczyń krwionośnych przy zabiegach chirurgicznych oraz nakłuciach żył.

Urządzenie do wykrywania naczyń krwionośnych występuje w wersji na statywie nablatowym, statywie mobilnym  lub trzymanej w dłoniach. 

Skanery układu krwionośnego - Tzw. Wizualizatory naczyń krwionośnych - Iluminatory naczyniowe (skanery żył) emitują światło podczerwone oraz widzialne i niewidzialne promieniowanie laserowe. Światło podczerwone wykorzystywane jest do lokalizacji żył podskórnych  pozycji na skórze  Wizualizacja żył skaner Vein Finder dokonuje się dzięki wchłanianiu promieniowania podczerwonego przez hemoglobinę we krwi.

Skanery żył opisywane są również  jako diafanoskop.  Skaner żył Vein Finder to nowa technologia pomagająca pracownikom służby zdrowia, kosmetologom w identyfikacji żył, która pomaga w zmniejszeniu liczby zranień igłą.Wiele pielęgniarek, kosmetologów ma trudności ze znalezieniem żyły, dlatego skaner do żył to technologia, która eliminuje powszechne problemy w czasie diagnostyki ,leczenia lub zabiegu kosmetologicznego.Oferowany przez Estetic Spot skaner żył Vein Finder  jest profesjonalnym Wyrobem Medycznym posiadający min. Certyfikat FDA  oraz CE.  Na dziś skaner naczyń krwionośnych powinien być podstawowym narzędziem pracy w Gabinetach Medycyny Estetycznej i Placówkach Medycznych.

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 POBIERZ ULOTKĘ  

                                                                                                                                                                                                      ZAKUP  ONLINE                                                                                                                                                 

Skaner żył Vein Finder do iluminacji naczyń krwionośnych

04 września 2022